GAYRİMENKULÜNÜZÜ NAKDE Mİ ÇEVİRMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?

Gayrimenkulünüzün satış işlemi bitinceye kadar, yapılması gereken pek çok iş var. Atmanız gereken ilk adım, size bu yolculukta destek verecek güvenebileceğiniz gayrimenkul danışmanınızı seçmektir.

Siz, mülkünüzün önüne asılacak bir branda, posta kutusuna bırakılmış bir broşür veya internete portföy girişinden çok daha fazlasını hak ediyorsunuz. Siz, açılıştan tapu devir işleminiz bitene kadar hiç bir sorun yaşamadan mülkünüzü mümkün olan en yüksek fiyata satılmasını sağlayacak ve daima sizin yanınızda olacak güvenebileceğiniz bir Gayrimenkul Danışman’ını hak ediyorsunuz.

Mülkünüzün bulunduğu bölgede yapmış olduğum expertiz, rayiç bedel çalışmaları ve bölge hakkında sahip olduğum bilgiler mülkünüzün en kısa zamanda ve en doğru fiyattan satılmasını sağlayacaktır. Pazarlama planlarım ve mülkünüzü satışa hazırlama yöntemlerim potansiyel alıcıların mutlaka dikkatini çekecektir. Başarımın sırrı budur.

Size ve mülkünüze kaliteli vakitler ayırarak, sıkıntılarınızı ve ihtiyaçlarınızı anlamaya, süreç boyunca bütün sorularınızı cevaplandırmaya çalışacağım. Sizinle buluşmadan önce aşağıdaki bilgileri incelemek üzere bana kısa bir zaman ayırmanızı rica ediyorum. Böylelikle mülkünüzü satışa hazırlamak için daha hızlı yol alabiliriz. Sizinle iş yapmayı hak etmek için sabırsızlanıyorum, en kısa zamanda görüşmek üzere.

SİZE VERECEĞİM HİZMETLER

İletişim

• Sizin ihtiyaçlarınız her zaman birinci önceliğim olacaktır. Anlaştığımız her konuda, sizin isteklerinize göre hareket edeceğim. Haftada bir gün veya her gün, telefonla,  sms ya da e-mail ile iletişim kuracağım.

• Sürecin başından sonuna kadar sizinle her an iletişimde olacağım, yapılan pazarlama çalışmalarını, alınan teklifleri ve  satışın gerçekleşme aşamasında her konuda bilgi sahibi olacaksınız. Sizin için en uygun olan iletişim yollarına beraber karar vereceğiz.

Deneyim ve Uzmanlık

• Gayrimenkul işinizin ayrıntı ve zorluklarını ben üstleneceğim. Çıkabilecek pek çok aksiliği öngörüp çıkmalarını engelleyeceğim. Satış işlemlerini pürüzsüz bir şekilde yürüteceğim.

Pazarlama

• Mülkünüzü ön plana çıkaracağım. Yapacağım pazarlama çalışmaları ile mülkünüz, alıcıların daima gözü önünde olacak. Kişisel veri tabanımdaki ve KW BODRUM ’da çalışan 100 danışman arkadaşım ile tüm alıcılara ulaşacağım.

Fiyatlandırma

• Mülkünüzün fiyatlandırmasını doğru yapacağım, gerekirse fiyatı tekrar gözden geçireceğim ve çabuk satılmasını sağlayacağım. Bunu yapabilmek için ihtiyacım olan bilgilere sahibim. Bölgeyi ve rayiç bedellerini iyi biliyorum.

Evinizi Görücüye Çıkarmak!

• Evinizin en güzel yönlerini ortaya çıkaracağım. Bir evin satılması, fiyatının doğru olmasına ve iyi bir sunum yapılmasına bağlıdır. Bir evin satışında ‘ ilk izlenim ‘ çok önemlidir. Bunu sağlamak için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Memnun Olmak

• Verdiğim hizmetlerle sizi memnun edeceğim. Sizinle olan ilişkimin devamı, beklentilerinizi karşılamama , hatta aşmama bağlı olduğunu biliyorum. Beklentilerinizi beraber belirleyeceğiz.

 • Bir mülkün satışında o kadar çok ayrıntı var ki. Bütün ayrıntıları bir araya getirmek, her şeyin kısa bir sürede ve eksiksiz yapılmasını sağlamak benim sorumluğum olacak. Süreç boyunca adım adım yapacağımız işlerin bir özeti aşağıdadır.
 • Mülkünüzün satışta olduğu süreçte arka planda nelerin geliştiği konusunda daima bilgi sahibi olacaksınız. Evinizi gezen her müşterinin yapmış olduğu yorumları size aktarıyor olacağım.
 • Satış sürecine başlamadan önce beraber bir fiyatlandırma stratejisi belirleyeceğiz. Süreçle ilgili size belli aralıklarla bir rapor sunacağım. Bu raporlamayı sizin istediğiniz yöntemle yapacağım, telefon ya da e-mail ile.
 • Her geçen gün daha fazla mülk sahibi mülklerini satışa çıkarmadan önce belli bir hazırlık yapmanın önemini anlıyor. Mülkünüzün olumlu ve olumsuz yönlerini bilmek satış sürecini kısaltan ve istenmeyen durumların ortaya çıkmasını önleyen son derece önemli bir uygulamadır.
 • Evinizin bütün olumlu ve olumsuz yönlerini belirleyeceğim ve size bu konuda neler yapılması gerektiğini bildireceğim. Evinizi hızlı bir satış için hazır hale getireceğim.
 • Bir söylem ile başlamak istiyorum; Mülkünüzün fiyatı belirleyen ben değilim. Mülkünüzün fiyatını günün piyasa koşulları belirler.
 • Mülkünüzün satılabilir rayiç bedelini piyasalar belirler ve pazarlama faaliyetlerine nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda bize yön verir.
 • Mülkünüzün fiyatını daha işin başında doğru belirlemek satışın gerçekleşme süresini belirleyen en önemli etken olacaktır.
 • Mülkünüzün fiyatının belirlenmesinde en önemli faktörlerden birisi de konumudur.
 • Mülkünüzün tadilat ihtiyacı fiyatını ve satış süresini etkiler.
 • Potansiyel alıcılar, mülkünüzü – gerek fiyat gerekse de tadilat ihtiyacı olarak – çevrede satılık olan diğer benzer mülkler ile karşılaştıracaklardır. Alıcılar, şu anda satışta olan veya yakın zamanda satılmış olan mülklerin fiyatını bilerek hareket ederler.
 • Mülklerin fiyatı genel piyasa şartlarından etkilenirler. Piyasa koşullarını değiştiremeyeceğimize göre, şartlara uymak zorundayız. Satışa çıkan mülklerin ilk 30 günleri çok önemlidir, bu dönemde fiyat ve pazarlama stratejilerine çok dikkat edilmelidir.
 • İlk 30 günlük süre mülkünüze açılan bir fırsat penceresidir, bu günler, alıcıların evinizi en çok görmek ve teklif vermek istedikleri günlerdir.

Alıcılar Satın Aldıkları Mülkü Nasıl Bulurlar?

 • Alıcılar satın aldıkları evleri genellikle internete bakarak ve sorabildikleri kadar çok Danışman’a sorarak alırlar.
 • Muhteşem bir internet pazarlama programı olan bir danışman satış konusunda doğru yoldadır.

Mülkünüzün Pazarlanması için uygulayacağımız 14-Aşamalı Pazarlama Planımız

Mülkünüzün satışı için tasarlanmış, kısa sürede çok sayıda potansiyel müşteriye ulaştığı kanıtlanmış 14-Adımda Pazarlama Planımı uygulayacağım.

 1. Mülkünüzün rayiç satış bedelini  – rekabetçi olabilmeniz için- günün piyasa koşullarına ve fiyat trendlerine uygun belirleyeceğim. Sizin için bir  ‘ Karşılaştırmalı Rayiç Bedel Çalışması’ hazırlayacağım. Size bir ekspertiz raporu sunacağım.
 2. Mülkünüzün olumlu yönlerini öne çıkaracak şekilde satışa hazırlayacağım, derli toplu odalar ve dolaplar, boyası yenilenmiş bölümler, göz alıcı süslemeler.
 3. Satılık Brandası asacağım. Brandadan olağan üstü çok miktarda Alıcı müşteri gelir.
 4. Ülkemizdeki üyesi olduğum telefon operatörlerinin sunmuş olduğu KİM ARAMIŞ hizmetlerinden faydalanıp ALICI ipuçlarını kaçırmayacağım.
 5. Komşulara mülkünüzün satışa çıktığını bir flyer ile bildireceğim. Bu yöntem çok etkilidir.
 6. Mülkünüzün filmini çekip sanal turunu hazırlayıp tüm WEB Sitelerine gireceğim.
 7. Sizin mülkünüzün olduğu bölgedeki, aktif emlak danışmanı meslektaşlarımla da sizin mülkünüzün pazarlanması aşamasında iş birliği ve yardımlaşma içinde olacağım.
 8. Sizin eviniz dahil olmak üzere, Keller Williams bünyesindeki tek yetkili sözleşmesi olan bütün gayrimenkul danışmanı arkadaşlarımız ile birlikte, şirketimizde ‘karavan ’ dediğimiz bir tura çıkarak birbirimize portföylerimizi sunuyoruz. Böylelikle, potansiyel alıcı bulma ihtimalimiz yükseliyor. Şirket içi bu tür paylaşımlarla, mülklerimizin satışı ve alıcılarımızın istekleri çok daha kısa sürede karşılanıyor.
 9. Şirket içi gayrimenkul dergisi içinde, çevre gazetelerde, mailing sistem ve sosyal medya üzerinden mülkünüzün satış kampanyasını yapacağım.
 10. Open House etkinliği düzenleyerek potansiyel alıcı ve markete evinizi en iyi şekilde pazarlayacağım. (Evin durumu ve ekstra koşulların uygunluğu önemli)
 11. Mülkünüzde ‘open house’ etkinliği düzenleyerek; eviniz ile ilgili broşür, evinize gelen potansiyel alıcıların eviniz ile ilgili yorumlarınız yazmaları için yorum kartları ve mülkünüzün içi ile ilgili tanıtım flyerları hazırlayacağım.
 12. Veri tabanımda olan, bölgenizde ve  fiyat aralığında ev arayan potansiyel alıcı ve yatırımcılarıma sizin mülkünüzü pazarlayacağım. Sahip olduğum potansiyel alıcı veri tabanı.
 13. Size mülkünüz ile ilgili yaptığım tüm pazarlama kampanyaları ve geri dönüşleri, muhtemel alıcıların tekliflerini haftalık rapor halinde sunacağım.
 14. Bu pazarlama sürecinde  size karşı olan tüm sorumluluklarımı yerine getireceğim ve bu süreçte sizi hiçbir zaman yalnız bırakmayacağım.

'' Size sunacağımız Karşılaştırmalı Ekspertiz Raporunda belirtilmiş bulunan tüm Satış ve Pazarlama faaliyetleri eksiksiz olarak uygulanacak ve bu çalışmalar için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Satış ve Pazarlama faaliyetlerimizin sonuçları size her ay bir Çalışma Raporu olarak sunulacaktır. Size taahhüt etmiş olduğumuz Satış ve Pazarlama faaliyetlerini yerine getirmediğimiz takdirde sözleşmemizi tek taraflı olarak iptal edebilirsiniz''

Compare listings

Karşılaştırmak